top of page

Personalizujemy Twoje wnętrza,

by były jeszcze bardziej Twoje.

Drukujemy na materiałach dedykowanych do produkcji fototapet, wyłącznie atramentami posiadającymi certyfikaty Greenguard oraz Greenguard Gold. Certyfikaty te gwarantują brak emisji szkodliwych substancji do powietrza. Dzięki temu Nasze fototapety zapewniają bezpieczeństwo użytkowania w placówkach szkolnych, przedszkolnych, placówkach służby zdrowia, oraz innych obiektach gdzie przebywają nie tylko dorośli ale i najmłodsi. 

Sprawdź nasz sklep internetowy 

sklep internetowy

FOTOTAPETY

Vinylowa z podkładem flizelinowym:

Wytrzymały i trwały materiał o gramaturze 330g i podkładzie z flizeliny. Daje najlepsze możliwe efekty. Dzięki warstwie laminatu ochronnego jest w pełni zmywalny. Podkład z flizeliny sprawia że klej nakładamy tylko na ścianę, co powoduje niebywałą łatwość montażu fototapet vinylowych.

JAKO JEDYNI OFERUJEMY POKRYCIE FOTOTAPETY LAMINATEM W CENIE.
Wierzymy że kupując produkt premium, oczekujesz jakości premium.

Występuje w kilku wersjach (strukturach):
GŁADKA / PŁÓTNO / PIASEK / BETON

Lateksowa:

Wysokogatunkowy matowy papier lateksowy o gramaturze 212g i gładkiej powierzchni, zapewniający bardzo dobre wysycenie kolorów. Dodatek lateksu sprawia że materiał nie rozciąga się podczas naklejania i nie zmienia wymiarów po naklejeniu w porównaniu do fototapet na zwykłym papierze. Materiał można z wyczuciem przecierać suchą ściereczką.

Mimo mniejszej odporności na uszkodzenia mechaniczne od fototapety vinylowej, jest nieraz wybierany do pokoju dziecięcego na okres do kilku lat.

Samoprzylepna:

Samoprzylepna fototapeta do klejenia na gładkie i równe ściany. Klej o niskiej wstępnej sile klejenia ułatwia aplikację. Jest w pełni zmywalna dzięki warstwie laminatu. Ściana to nie jedyne miejsce gdzie fototapeta samoprzylepna się sprawdzi. Doskonale odnajdzie się na drzwiach szafy, szkle, stoliku, drzwiach do sypialni czy łazienki i każdych innych drzwiach.

JAKO JEDYNI OFERUJEMY POKRYCIE FOTOTAPETY LAMINATEM W CENIE.
Wierzymy że kupując produkt premium, oczekujesz jakości premium.

OBRAZY DRUKOWANE NA PŁÓTNIE

Bawełniane płótno artystyczne Alaska, oprawiane na krośnie (ramie wewnętrznej), używanej przez malarzy w obrazach tradycyjnych. Krawędzie boczne obrazu są zadrukowane, nie trzeba więc używać dodatkowej ramy, dzięki czemu obraz wygląda nowocześnie. Płótno zadrukowujemy w rozdzielczości 1440 x 1440 dpi (high quality) bez względu na rozmiar.

OKLEINY (FOLIA SAMOPRZYLEPNA Z LAMINATEM)

Folia samoprzylepna do klejenia na wszystkie gładkie powierzchnie. Klej o niskiej wstępnej sile klejenia ułatwia aplikację. Jest w pełni zmywalna i wysoce odporna dzięki grubej warstwie laminatu błyszczącego lub matowego. Idealna do oklejania drzwi szaf oraz wszelkiego rodzaju drzwi i płyt meblowych, ale także szkła, stolików, lodówek, sprzętu AGD, a nawet podłóg.

JAKO JEDYNI OFERUJEMY POKRYCIE NAKLEJEK LAMINATEM W CENIE.
Wierzymy że kupując produkt premium, oczekujesz jakości premium.

PANELE SZKLANE Z GRAFIKĄ

Zerwij z tradycją i zastąp nudne płytki ścienne nowoczesną i ponadczasową fotografią lub motywem graficznym na szkle, który ożywi Twoją kuchnię, łazienkę, salon a nawet biuro. Każde szkło które nas opuszcza charakteryzują żywe, głębokie kolory oraz starannie i równo wyszlifowane krawędzie. Co ważne, u nas obróbka graficzna oraz zdjęcie są w cenie szkła. Wycięcia pod okap oraz na gniazdka elektrycznie nie stanowią dla nas problemu.

Wykonujemy także obrazy na szkle z dystansami ozdobnymi do zamontowania na ścianę. Takie rozwiązanie stanowi elegancką alternatywę dla obrazu na płótnie czy plakatu.

PLAKAT / PLAKAT WIELKOFORMATOWY

Papier posterowy (plakatowy) o gramaturze 140g, doskonale nadaje się do grafik i zdjęć umieszczanych w antyramach oraz wszelkiego rodzaju ramach. Nic nie stoi na przeszkodzie aby umieścić plakat także bezpośrednio na ścianie, zwłaszcza że możesz zamówić plakat o wręcz gigantycznych rozmiarach. Kolekcja kilku mniejszych plakatów w Twoim mieszkaniu także doda charakteru Twoim czterem ścianom.

Fabryka Barw - Agencja Reklamowa Rybnik ul. Wodzisławska 190 zaprasza do współpracy także projektantów wnętrz oraz pośredników dla których mamy przygotowane stałe rabaty.

bottom of page